Menüü

Kuidas valida popup telki?

Popup telk on kujunenud professionaalsete väikekauplejate lemmikvarjualuseks ja viimastel aastatel on suvistel laatadel tegutsemine muutunud ilma popup telke kasutamata lausa mõeldamatuks. Samas, nagu kõikide toodetega, on ka popup müügitelke turul väga erineva kvaliteedi ja hinnaga, kõik nad on ilmselt kasutatavad, kuid nagu hea tööriistaga ikka, kestavad mõned neist paar suve ja teised palju aastaid. Allpool siis mõningad soovitused korraliku müügitelgi valimiseks:

1.Otsusta, kui suurt müügitelkivajad, popup telkide mõõdud algavad 2x2 meetrist ja lõpevad 4x8 meetriga. Kindlasti tuleb arvesse võtta, et kui kasutaja on üksi ja näiteks naisterahvas, siis on telgi kaal oluline ja üle 3x3m telgi tõstmine võib hakata üle jõu käima.

2.Müügitelk kui töövahend peaks kindlasti olema alumiiniumist raamiga, ükskõik mis meetodil värvitud terasraam hakkab varem või hiljem roostetama. Raami ristlõige võiks olla vähemalt 40mm, alates 3x3m müügitelgist juba 50mm ja alumiiniumprofiili seina paksus 2 mm.

3.Popup müügitelgi katted peaksid kindlasti olema UV kindlast PU või PVC kattega kangast, mis tagab nende vastupidavuse päikesekiirgusele ja vihmale.

4.Arvestades müügitelgi sagedast transportimist, peaks selle transpordikott olema ratastega ja täielikult avatav, nii et telki ei peaks ilma kotita lohistama ega tõstma, see lõhub telgi katteid ja vähendab garantiiaega.

5.Pärast müügitelgi valimist pööra tähelepanu ka lisavarustusele, mitut telki on mugav ühendada vastavate klambritega ning vihma puhul saab kasutada vihmaveerenne. Lihtsalt lisatav markiis kaitseb klienti ning müüjal on mugav kasutada kokkupandavat letti, mille ülespanek võtab loetud minutid.

6.Kõige viimane ja tähtsaim nõuanne on see, et telk tuleb alati maapinnale korralikult kinnitada, kui tegemist on kõva pinnasega siis jalaraskustega, kui pehme pinnasega siis nii vaiade rihmade kui ka jalaraskustega. Tuulega lendupääsenud müügitelk võib põhjustada palju pahandust ja kahju.


Päikesevari koduõuele - kuidas valida päikesevarju...
Pealetrüki valik müügitelgile või päikesevarjule
 

Comments

No comments made yet. Be the first to submit a comment
Already Registered? Login Here
Guest
Kolmapäev, 21 August 2019
If you'd like to register, please fill in the username, password and name fields.