TENTEST alates 2002. aastast.

Tentest Trade OÜ on koondanud Eestis, Soomes, Rootsis ja Lätis asuvad tütarettevõtted ning edasimüüjad ühise nime ScandiPro Group alla ning toodete turustamiseks kasutatakse kaubamärki ScandiPro.

Tentest Trade OÜ on Eesti suurim pop-up telkide, päikesevarjudemarkiiside ning PVC-hallide tootja ja tarnija, pakkudes oma klientidele erinevaid lahendusi alates 2002. aastast.

Tentest Trade OÜ tootevalik sobib nii kliendile, kes otsib sobivat varjualust koduaeda, kui ka kontsernile, mis vajab oma turunduseesmärkide täitmiseks sobivat reklaamikandjat. Tentest Trade OÜ pakutavad tooted koostatakse ja nende kvaliteet kontrollitakse ettevõtte töötajate poolt kohapeal, samuti on toodetele tagatud nii garantiiremont kui järelteenindus.

Tentest Trade OÜ pakub tooteid ja teenuseid, mille kvaliteedi tagavad küllaldane laoseis, mõistlikud hinnad ning aastatepikkuse kogemusega töötajad.

Tentest Trade OÜ asukoht Tallinna piiril Peetris on logistiliselt mugav nii kauba saatmiseks kui kauplus-salongi külastamiseks.

Vaata nurgakivi videot meist

Edukas Eesti ettevõte

Valik meie koostööpartnereid