Premium mootoriga markiisid, mis on puldiga juhitavad, LED valgusega, vee-ja UV kindlad

Valikus olevad markiisid on täiskassettmarkiisid, s.t kinnises asendis katab pulbervärvitud alumiiniumist kassett katteriide täielikult, kaitstes seda niiskuse, mustuse ja pleekimise eest. Markiisid on kallutatavad, täisautomaatsed ning komplektis sisaldub ka kaugjuhtimispult.

Markiis terrassile või rõdule

Markiis kaitseb rõdul või terrassil päikese, vihma ja tuule eest, olles samas ka kujunduselement.

Tootevalikust leiad markiisid, mis sobivad nii koduhoovi terrassil kasutamiseks kui ka restorani või mõne asutuse peavarjuks vihma, tolmu ja päikese eest. Markiisidele on võimalik lisada LED valgustus, andurid jpm!

7 punkti mida arvestada markiisi valimisel.

Mis on markiis?

Markiis on varjualune, mis kinnitub seina või lakke ning mis ei sega liikumist, seetõttu on ta äärmiselt populaarne. Markiisi eesmärk on kaitsta rõdul või terrassil päikese, tuule, vihma ning tolmu eest, olles samas ka kujunduselement.

Markiisi hooldamine

Markiisi konstruktsioon on vastupidav ja kangas kvaliteetset materjalist, mis tagab pika eluea. Kanga puhastamiseks piisab üldjuhul vihmast, aga aeg ajalt võib markiisi ka voolikuga pesta. Soovitame kangast mitte survepesuriga pesta.

Mis on täiskassettmarkiis?

Täiskassettmarkiis on markiis, mille kate ja liigendid on täielikult peidetud suletud asendis. Eesti kliimas pikendab see oluliselt markiisi eluiga, sest on kaitstud erinevate tormituulte ning lume eest. Sellised markiisid on mootoriga ning kaugjuhitavad.

Head kliendid, Tentest salong & ladu on täna avatud kuni 15.00!
Head kliendid, Tentest salong & ladu on täna avatud kuni 15.00!
OSALE TENTEST
SAADA KODULEHT PÄRING PERIOODIL 13.06.24 - 30.07.24 VÕI VAJUTA "OSALEN"
SUVELOOSIS
OSALE TENTEST
SAADA KODULEHT PÄRING PERIOODIL 13.06.24 - 30.07.24 VÕI VAJUTA "OSALEN"
SUVELOOSIS