Vastupidava konstruktsiooniga päikesevarjud professionaalile ja nõudlikule kodukasutajale põhjamaises kliimas kasutamiseks.

Päikesevarjud varjavad koduaias puhkenurka ning välikohvikus kliente kevadest sügiseni. Digitaalne pealetrükivõimalus muudab päikesevarjud pilkupüüdvaks reklaamikandjaks.
Saadaval erinevas suuruses ja mitmekesise kangavalikuga.
HoReCa sektorile pakume aastaringset päikesevarjude ladustamis- ja hooldusteenust.

Meie tootevalikust leiate kvaliteetseid päikesevarjusid ettevõttele, koduaeda, terrassile või kuhu parasjagu vaja.

Päikesevarjud keskpostiga

Päikesevarjud külgpostiga

Päikesevarju üldine hooldamine
Igapäevasel kasutamisel jälgi, et varju ribide poldid, mutrid ei oleks lahti loksunud.

Avamismehhanismide trossid oleksid kindlalt kinnitatud.
Päikesevarju pikemal hoiustamisel veendu, et KATTERIIE OLEKS KUIV – vastasel juhul võib tekkida halitus.
Selleks, et päikesevari igapäevaselt töötaks, vajab see vähemalt kord aastas hooldust.

Ehkki terrassivarjud on loodud vastu pidama erinevatele ilmastikutingimustele, ei soovitata neid tugeva tuule, tormi, orkaani ja talve ajal välja jätta. Õues hoiustamise asemel pakkige need kokku ja hoidke neid siseruumides või kuuris.

Kui vajad hooldusega abi, siis võta julgesti ühendust: hooldus@tentest.ee
Raami pesu
Te ei pea oma terrassivarju raami sageli puhastama, kuid perioodiline ja vajadusel pesuainetega töötlemine toetab toote pikka eluiga.

Ükskõik, kas soovite tolmu ja prahti eemaldada või mustust maha pühkida, on üldjuhul vaja ainult puhast ja niisket lappi.

See peaks tagama suurema osa mustuse eemaldamise. Kui teil on aga raam tugevamalt määrdunud (lähedal asuv sõidutee ja sellelt tulev liiklustolm), alustage puhastamisel aluselise seebi ja vee segust ning kasutage seda õrna lapiga. Kui olete mustuse maha nühkinud, loputage niiske lapiga.

NB! Vältige mürgiste puhastusvahendite või tugevate kemikaalide kasutamist, kuna need tooted võivad teie terrassivarju raami viimistlust kahjustada ja soodustada rooste tekkimist.
Kanga puhastus
Kangas oleks enne hoiustamist kindlasti vajalik puhastada kogu mustusest: alates linnu väljaheidetest kuni langenud lehtedeni.

Lahtise mustuse kohene maha pesemine aitab plekke vältida, nii et tegutsege kiiresti.

Alustuseks kontrollige, kas teie varju kangas on eemaldatav, mis muudab puhastamise lihtsamaks.

Järgmisena pange oma õuele aluskate (kile või mõni muu puhas present) või mõned vanad tekid/linad, et kaitsta varju katte maapinna puudutamise eest, ja laotage puhastust vajav kate sellele laiali.
Pihustage kahjustatud piirkonda oma aiavoolikust voolava veega, seejärel pühkige kõik kuivanud lahtine mustus õrnalt lapiga, peske katet aluselise seebi ja sooja veega. Lõpuks loputage puhastatud ala uuesti oma aiavooliku abil.

Laske oma varju kangal vabalt õues õhu käes kuivada. Paigaldage kangas raamile ja jätke vari lahti – kui võimalik, pange see kuivamisprotsessi kiirendamiseks päikeselisse kohta.

Kui kate on tugevalt määrdunud, soovitame seda keemiliselt puhastada või viia see spetsialistide kätte puhastusse, kes hindavad, kas seda katet on üldse võimalik puhtaks saada.

KINDLASTI VEENDUGE, ET VARJUKATE ON KUIV, ENNE KUI TA HOIUSTAMISEKS KOKKU PAKITE! Kui pakkida kokku niiske vari, tekib kangasse hallitus ja seda ei ole võimalik hiljem ühegi vahendiga välja puhastada.
Tentest päikesevari pole ainult peavari päikese eest. Meie päikesevarjud on mõeldud kestma põhjamaistes tingimustes. Need on stiilsed igas hoovis ja terrassil. Päikesevarjud sobivad nii ettevõttele, restorani kui ka kodukasutajale.
Vali Tentest kvaliteet! Tule tutvu populaarsete päikesevarjudega meie salongis Läike tee 1, Tallinn.
Kasutame oma veebilehel küpsiseid parima kasutajakogemuse pakkumiseks.