
| Küttevõimsus | 3 kW |
| Toote mõõtmed | 1130 x 100 x 77 mm |
| Kaal | 4,2 kg |
| Tootja | Veltron |
| Garantii | 3 aastat |
|
ULG soojenduselemendi kasutusiga
|
5000 h |
| Soojendatav ala | 26 m2 |
| Paki kaal | 4,2 kg |
| Paki mõõtmed PxKxL | 77 x 100 x 1130 mm |
| EAN kood | 4744784010652 |
| Kasutuskohad | Koduterrass, veranda, restorani ja kohviku terrass, laua kohale, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, kohvik, terrassid, väliüritused |
| Kaugjuhtimispult | jah |
| Pinge | 220-240V/50Hz |
| Puldiga dimmerdatav | 0.99-3 kW |
| Värv | valge |
| Paigaldus |
seinale, kettidega lakke riputatav
|
| Kaitse | 10A (Amprit) |