Valguskett


  • Valguskett sobib Pop-UP telkidesse, parkidesse, koduhoovi, üritustele.
  • Valgusketti saab komplekteerida sobivas pikkuses.
  • Eraldi emane ja isane pistik, mis võimaldab ka hiljem ühendada valguskette omavahel.
  • Ilmastikukindel ja kvaliteetne jäme kaabel.
Küsi pakkumist

Valguskett lisab hubast atmosfääri

Valguskett sobib koju terrassile või aeda ning ka ettevõtte hoonetele. Paigaldus on imelihtne ja võimalusi paigalduseks on erinevaid. Võid valgusketi rippuma panna hoonete või puude vahel. Või hoopis kinnitada fassaadile. Valik on Sinu.

Kvaliteetne ja vastupidav Eesti ilmaoludes. Lumi, vihm ja tuul on kolm kõige suuremad tegurit, mis võivad rikkuda valgusketti. Meie tootevalikus on paksu kaabliga ja ilmastikukindel valguskett, mis ei karda ühtegi eelnimetatut. Võid kasutada ka aastaringselt.

Valgusketti saad ka pikendada – jätame mõlemale poole pistikud ehk ühes otsas on isane pistik ja teises otsas emane pistik. Paigaldada saad valgusketti ka meie Pop Up telkide külge.

Muuda enda aed või terrass võlumaaks valgusketi abil

Kinnita valguskett puudele, põõsastele või pergolale, et luua hubane ja kutsuv atmosfäär. Õuevalguskett sobib suurepäraselt suveõhtuteks, aiapidudeks või lihtsalt rahulikuks õhtusöögiks õues. Valida saab erinevate värvide ja stiilide vahel, alates klassikalisest valgest kuni värviliste LED-tulukesteni. Lihtne paigaldus ja mitmekülgsus teevad valgusketist ideaalse dekoratiivse elemendi, mis muudab iga aianurga või terrassi tõeliseks võlumaaks.

Telli valguskett sobivas pikkuses

Enne tellimust mõõda vahemaa, kus soovid kasutada. Võid seda teha sammudega või mõõdulindiga – kindlasti arvesta mõned meetrid juurde, kui soovid jätta valgusketti rippuma. Valgusketi komplekteerime sobivas pikkuses – samm on 0,5 meetrit. Soovi korral kinnitame pirnid, aga võid ka seda ise teha enda valitud pirnitüübiga. Kindlasti veendu, et tegemist oleks E27 pesaga.

Valgusketi pirnitüübid

Pirnitüübid on erinevad. Antud valgusketi puhul on tegemist E27 pesaga. Kui soovid heledat ja väga valgustatud ala, siis vali kindlasti võimsamad ehk alates 2-4W, kui aga hubast siis 1W. Arvesta, et pirnid on iga poole meetri tagant ja annavad väga tugeva valgusefekti.

Loe valgusketi paigalduse ja eeliste kohta täpsemalt meie blogist

Tekkis küsimus toote kohta? Helista, kirjuta või tule meie kauplusesse

Head kliendid, Tentest salong & ladu on täna avatud kuni 15.00!
Head kliendid, Tentest salong & ladu on täna avatud kuni 15.00!
OSALE TENTEST
SAADA KODULEHT PÄRING PERIOODIL 13.06.24 - 30.07.24 VÕI VAJUTA "OSALEN"
SUVELOOSIS
OSALE TENTEST
SAADA KODULEHT PÄRING PERIOODIL 13.06.24 - 30.07.24 VÕI VAJUTA "OSALEN"
SUVELOOSIS