
| Küttevõimsus | 3 kw |
| Toote mõõtmed | 980 x 139 x 165 mm |
| Kaal | 5,1 kg |
| Tootja | Veltron |
| Garantii | 3 |
| Paki mõõtmed (P x K x L) | 165 x 139 x 980 mm |
| Toote kaal pakituna | 5,1 kg |
| Süsinik soojenduselemendi kasutusiga | 7000 h |
| Soojendatav ala | 16 m2 |
| EAN kood | 4744784012472 |
| Kasutuskohad | Välistingimustesse koduterrassile, siseruumidesse, verandale ja kohviku terrassile, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, muud terrassid, väliüritused |
| Kaugjuhtimispult | jah |
| Pinge | 220-240V/50Hz |
| Puldiga dimmerdatav | 0,9-3 kW |
| Värv | valge |
| Paigaldus | seinale, lakke kinnitatav |
| Kaitse | 10-16A (Amprit) |