
| Küttevõimsus | 4,5 kW |
| Toote mõõtmed | 1540 x 100 x 77 mm |
| Kaal | 5,1 kg |
| Tootja | Veltron |
| Garantii | 3 |
| Toote mõõtmed pakituna | 77 x 100 x 1540 mm |
| Toote kaal pakituna | 5,1 kg |
| Halogeen soojenduselemendi kasutusiga | 5000 h |
| Soojendatav ala | 36 m2 |
| EAN kood | 4744784010911 |
| Kasutuskohad | Välistingimustesse koduterrassile, siseruumidesse, verandale ja kohviku terrassile, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, muud terrassid, väliüritused |
| Manuaalselt lülitatav | Jah |
| Pinge | 220-240V/50Hz |
| Kaugjuhtimine | Ei |
| Värv | must |
| Paigaldus | seinale, lakke kinnitatav |
| Kaitse | 10-16A (Amprit) |