
Leegi kõrgust saab elektrooniliselt reguleerida
Elektriline süütamine
Gaasikulu 600-890g/h
Sobiv gaas: propaan, butaan või nende segu
Tuulekindel konstruktsioon
Võimsus 11,5 kW
Kaal 24 kg
Komplektis reduktor koos voolikuga
Varuosana saadaval klaastoru D12 x H80 cm
| Küttevõimsus | 11,5 kW |
| Toote mõõtmed | 490 x 490 x 1800 mm |
| Kaal | 24 |
| Tootja | Veltron |
| Garantii | 2 |
| Soojendatav ala | 17 |
| Gaasikulu | 600-890 g/h |
| Gaasiballoon | 11 kg |
| Paki laius | 230 |
| Paki kõrgus | 1200 |
| Paki sügavus | 830 |
| EAN kood | 4744784010829 |
| Kasutuskohad | Välistingimustes kohvikute, restoranide terrassid, koduterrassid, grillikoda, suveköök, muud terrassid, väliüritused |
| Värv | matt must |
| Süütamine | elektriline (patareiga) |
| Gaas | propaan, butaan või nende segu |