
| Küttevõimsus | 3 kW |
| Toote mõõtmed | 1045 x 85 x 150 mm |
| Kaal | 3,6 |
| Tootja | Veltron |
| Garantii | 3 |
| ULG soojenduselemendi kasutusiga | 5000 |
| Soojendatav ala | 26 |
| Paki kaal | 4,2 |
| Paki laius | 71050 |
| Paki kõrgus | 90 |
| Paki sügavus | 155 |
| EAN kood | 4744784010737 |
| Kasutuskohad | Koduterrass, veranda, restorani ja kohviku terrass, laua kohale, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, kohvik, terrassid, väliüritused |
| Kaugjuhtimispult | jah |
| Pinge | 220-240V/50Hz |
| Puldiga dimmerdatav | 1,5-3 |
| Värv | matt must |
| Paigaldus | seinale, lakke kinnitatav |
| Kaitse | 10-16A (Amprit) |