Tööstuslik PVC hall


  • Kui viilhall, kaarhall, angaar või PVC-hall on sinu otsingus, siis parima lahenduse lao- või tootmispinna laiendamiseks leiad meilt.
  • Kuumtsingitud teraskarkassil ja PVC-kattega hallid on parim võimalus lao- või tootmispinna laiendamiseks.
Küsi pakkumist

Valikus PVC hallid nii täis PVC-kattega, PVC-kangast katuse ja profiilplekist seintega kui ka kiviplokkidest seintega puistainehallid, mida on võimalik paigaldada nii asfaldile kui tihendatud killustikule ning mille püstitamiseks ei ole vaja teha suuremaid ettevalmistustöid. PVC-hallide suurimaks eeliseks on segavate tugisammaste puudumine halli keskel. PVC-halli kasutusiga on kogemuslikult 20+ aastat.

Halli karkass on poltühendustega kuumtsingitud terasest. Kuumtsingitud teraskonstruktsioon (standard BS/IS EN 1SO 1461) on vastupidav korrosioonile pika aja vältel.

PVC-halli katus on valgest ning läbikumavast PVC-kattest, mistõttu vajab hall päeval vaid vähest lisavalgust. Halli seinte PVC-katte materjal on tihedusega 900 g/m2 ning kuulub tulekindlusklassi Bs-2, d0.

Üleni PVC-kattega halli edasiarendusena pakume terasest profiilplekiga kaetud seinte ja PVC-kangast katusega kombineeritud halle (viilhall, kaarhall, angaar, PVC-hall).
Projekt kohandatakse vastavalt tellija vajadustele, võimalik on valida ka uste asukohta, tüüpi (lükand- või voldikuksed) ja suurust, viimased varustatakse vajadusel automaatikaga.

PVC-hallide kasutusvaldkonnad:

• Laod
• Maneežid
• Rasketehnika garaažid
• Tootmishooned

Tekkis küsimus toote kohta? Helista, kirjuta või tule meie kauplusesse