Tehniline info
| Küttevõimsus | 13 kW |
| Toote mõõtmed | 865 x 2400 x 860 mm |
| Kaal | 30kg |
| Tootja | Sahara |
| Garantii | 2 |
| Soojendatav ala | 16 m2 |
| Gaasikulu | 600-936 g/h |
| Gaasiballoon | kiirliitega 5kg või 11 kg |
| Paki kaal | 30 |
| Paki laius | 540 |
| Paki kõrgus | 440 |
| Paki sügavus | 670 |
| EAN kood | 5391535340293 |
| Kasutuskohad | Välistingimustes kohvikute, restoranide terrassid, koduterrassid, grillikoda, suveköök, muud terrassid, väliüritused |
| Värv | must |
| Süütamine | elektriline (patareiga) |
| Gaas | propaan, butaan või nende segu |