
| Küttevõimsus | 2 kW |
| Toote mõõtmed | Ø 460 mm |
| Kaal | 2,4 kg |
| Tootja | Veltron |
| Garantii | 3 |
| Toote mõõtmed pakituna | 460 x 250 x 460 mm |
| Toote kaal pakituna | 2,4 kg |
| Halogeen soojenduselemendi kasutusiga | 5000 |
| Soojendatav ala | 9 |
| EAN kood |
4744784010188
|
| Kasutuskohad | Välistingimustesse koduterrassile, siseruumidesse, verandale ja kohviku terrassile, grillikotta, suvekööki, kodu, suvila, muud terrassid, väliüritused |
| Kaugjuhtimispult | jah |
| Pinge | 220-240V/50Hz |
| Puldiga dimmerdatav | 0,8-2 kw |
| Värv | must |
| Paigaldus | kettidega riputatav |
| Kaitse | 10A (Amprit) |