Päikesevarjud professionaalile ja nõudlikule kodukasutajale põhjamaises kliimas kasutamiseks.

Päikesevarjud varjavad koduaias puhkenurka ning välikohvikus kliente kevadest sügiseni. Digitaalne pealetrükivõimalus muudab päikesevarjud pilkupüüdvaks reklaamikandjaks. Saadaval erinevas suuruses ja mitmekesise kangavalikuga.
HoReCa sektorile pakume aastaringset päikesevarjude ladustamis- ja hooldusteenust.

Tootevalikus on kvaliteetsed päikesevarjud terrassile, ettevõttele, koduaeda või kuhu parasjagu vaja.

Terrassivarjud pealetrükiga

Kõikide meie terrassivarjudele on võimalik teostada pealetrükki Sinu kujunduse või logoga.

Muuda enda söögikoht või kohvik kiirelt silmanähtavaks ja suurenda müüki.

Terrassivari loob suvisel perioodil lisapinda ning kaitseb kuuma päikese eest.

Terrassivarjud on lihtsad, neid on mugav kokku panna ja need ei võta ruumi.

Scandipro päikesevarju hooldamine on lihtne

Päikesevarju üldine hooldamine
Igapäevasel kasutamisel jälgi, et varju ribide poldid, mutrid ei oleks lahti loksunud.

Avamismehhanismide trossid oleksid kindlalt kinnitatud.
Päikesevarju pikemal hoiustamisel veendu, et KATTERIIE OLEKS KUIV – vastasel juhul võib tekkida halitus.
Selleks, et päikesevari igapäevaselt töötaks, vajab see vähemalt kord aastas hooldust.

Ehkki terrassivarjud on loodud vastu pidama erinevatele ilmastikutingimustele, ei soovitata neid tugeva tuule, tormi, orkaani ja talve ajal välja jätta. Õues hoiustamise asemel pakkige need kokku ja hoidke neid siseruumides või kuuris.

Kui vajad hooldusega abi, siis võta julgesti ühendust: hooldus@tentest.ee
Raami pesu
Te ei pea oma terrassivarju raami sageli puhastama, kuid perioodiline ja vajadusel pesuainetega töötlemine toetab toote pikka eluiga.

Ükskõik, kas soovite tolmu ja prahti eemaldada või mustust maha pühkida, on üldjuhul vaja ainult puhast ja niisket lappi.

See peaks tagama suurema osa mustuse eemaldamise. Kui teil on aga raam tugevamalt määrdunud (lähedal asuv sõidutee ja sellelt tulev liiklustolm), alustage puhastamisel aluselise seebi ja vee segust ning kasutage seda õrna lapiga. Kui olete mustuse maha nühkinud, loputage niiske lapiga.

NB! Vältige mürgiste puhastusvahendite või tugevate kemikaalide kasutamist, kuna need tooted võivad teie terrassivarju raami viimistlust kahjustada ja soodustada rooste tekkimist.
Kanga puhastus
Kangas oleks enne hoiustamist kindlasti vajalik puhastada kogu mustusest: alates linnu väljaheidetest kuni langenud lehtedeni.

Lahtise mustuse kohene maha pesemine aitab plekke vältida, nii et tegutsege kiiresti.

Alustuseks kontrollige, kas teie varju kangas on eemaldatav, mis muudab puhastamise lihtsamaks.

Järgmisena pange oma õuele aluskate (kile või mõni muu puhas present) või mõned vanad tekid/linad, et kaitsta varju katte maapinna puudutamise eest, ja laotage puhastust vajav kate sellele laiali.
Pihustage kahjustatud piirkonda oma aiavoolikust voolava veega, seejärel pühkige kõik kuivanud lahtine mustus õrnalt lapiga, peske katet aluselise seebi ja sooja veega. Lõpuks loputage puhastatud ala uuesti oma aiavooliku abil.

Laske oma varju kangal vabalt õues õhu käes kuivada. Paigaldage kangas raamile ja jätke vari lahti – kui võimalik, pange see kuivamisprotsessi kiirendamiseks päikeselisse kohta.

Kui kate on tugevalt määrdunud, soovitame seda keemiliselt puhastada või viia see spetsialistide kätte puhastusse, kes hindavad, kas seda katet on üldse võimalik puhtaks saada.

KINDLASTI VEENDUGE, ET VARJUKATE ON KUIV, ENNE KUI TA HOIUSTAMISEKS KOKKU PAKITE! Kui pakkida kokku niiske vari, tekib kangasse hallitus ja seda ei ole võimalik hiljem ühegi vahendiga välja puhastada.

Külgpostiga päikesevarjud terrassile, aeda, restoranile

Meie külgpostiga päikesevari kaitseb kuuma päikese eest, hoovihmade ja õhust langeva mustuse eest. Scandipro Ultra SA päikesevarjud on 360 kraadi ümber oma telje pööratavad. Varju saab mugavalt vändaga kokku panna.

Scandipro Ultra päikesevarjud on kiiresti populaarsust kogunud just tänu oma disainile, mille on välja töötanud Tentest eksperdid 20 aastase kogemuse põhjal. Põhjamaisesse kliimasse loodud. Varjud on laos olemas ja salongis on võimalik tutvuda tootega enne ostu.

Lisaks leiab meie tootevalikust tellimisel FIM eksklusiivsed päikesevarjud ja Umbrosa varjud.

HoReCa sektorile pakume aastaringset päikesevarjude ladustamis- ja hooldusteenust.

Keskpostiga päikesevarjud koduhoovi, terrassile või ettevõttele brändi kujunduse ja logoga.

Eesti suved on heitliku ilmaga. Päikesevari on ideaalne lahendus Sinu ettevõtte/restorani/baaril või miks mitte koduaia mugavaks istumisala loomiseks ka halva ilma korral. Päikesevari kaitseb kuuma päikese eest, hoovihmade ja mustuse eest. Lisaks saab päikesevarju kasutada ettevõtte reklaamimiseks. 

Keskpostiga vari sobib ka koduaia terrassile. Tihtipeale pole vajalik suure varjualuse ehitamine. Päikesevari on praktiline lahendus suveperioodiks suveaeda või terrassile. Päikesevari käib mugavalt kokku.

Meie Premium päikesevarjudele on võimalik lisada seinasid, valgustust jpm. Vali kvaliteet, mis kestab, on stiilne ja praktiline. Varjud on laos olemas.

Kui vajad abi päikesevarju valimisel - uuri lisa meie müügiekspertidelt, kes oskavad suunata ja pakkuda parimaid võimalusi.

Tentest päikesevari pole ainult peavari päikese eest. Meie päikesevarjud on mõeldud kestma põhjamaistes tingimustes. Need on stiilsed igas hoovis ja terrassil. Päikesevarjud sobivad nii ettevõttele, restorani kui ka kodukasutajale.
Vali Tentest kvaliteet! Tule tutvu populaarsete päikesevarjudega meie salongis Läike tee 1, Tallinn.
Head kliendid, Tentest salong & ladu on täna avatud kuni 15.00!
Head kliendid, Tentest salong & ladu on täna avatud kuni 15.00!
OSALE TENTEST
SAADA KODULEHELT PÄRING PERIOODIL 13.06.24 - 30.07.24 VÕI VAJUTA "OSALEN"
SUVELOOSIS
OSALE TENTEST
SAADA KODULEHELT PÄRING PERIOODIL 13.06.24 - 30.07.24 VÕI VAJUTA "OSALEN"
SUVELOOSIS