Kui peotelk, siis 20+ aastase kogemusega ekspertidelt!

Peotelk või aiapaviljon koju või ettevõttele? Scandipro tootevalikus on mitmekülgseid ja vastupidavaid peotelke ning aiapaviljone, mis sobivad suurepäraselt igasuguste ürituste jaoks.

Erinevad peotelgid pealetrükiga ettevõttele

Tänu kaasaegsele trükitehnoloogiale ja partneritele, suudame kõrgkvaliteetset pealetrükki teha erinevatele telkidele.

Populaarsed reklaamtelgid ettevõtetele on Star telgid ja Täispuhutavad telgid. Nende telkide eeliseks on kuju ja imelihtne paigaldus. Telkidele saame kanda nii üksikuid logosid ja tekste kui ka täies ulatuses kujunduse.

Aiapaviljon koduaeda sõpradega istumiseks, töökojaks või hoiustamiseks.

Peotelk ei vaja ettevalmistusi ega eeltööd. Samuti ei vaja paigaldamine ehitusalaseid teadmisi ega kasutusluba. Kõigest tunniga saad peotelgi püsti panna peopäeval. Telgi ostuga on kaasas kasutus- ja paigaldusjuhendid, mis teeb paigalduse ülilihtsaks!

Star telk ehk praktiline reklaamtelk

Star telgid erinevad teistest mudelitest tänu oma kujule. Star telk mahub transpordikotti, mis omakorda mahub tavalisse sõiduautosse. See teeb telgi transportimise ja paigalduse lihtsaks. Telgi võluks on avarus - telki on lihtne siseneda, sest kõik küljed on avatud. Samas suvisel perioodil on telgi all piisavalt jahe kui väljas päike soojendab. Lisaks on Star telk väga hea veekindlusega, et põgeneda vihmahoogude käest varju alla.

Kasutame oma veebilehel küpsiseid parima kasutajakogemuse pakkumiseks.